Panorama City  naturalna stylizacja

Podarujemy Ci wspaniałe doświadczenie naturalnej stylizacji,
która zadba o Twoje włosy

Czekamy na Ciebie!

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 17.00

Sobota

8.00 - 13.00

Niedziela

Nieczynne

 

 

Najnowocześniejsze usługi

Stylizacja

Wybierasz się na imprezę?  Salon fryzjerski Panorama City oferuje wyjątkowe usługi w świetnych cenach. Nasz wysoko wykwalifikowany personel jest w pełni przygotowany do świadczenia profesjonalnych usług. Nigdzie w Olsztynie nie uda Ci się znaleźć lepszej jakości usług tego typu. Przyjdź do nas dzisiaj lub umów się na spotkanie w najbliższym dogodnym momencie. Służymy pomocą!

Strzyżenie

Zapewniamy, że wychodząc z naszego salonu będziesz zadowolony z naszych usług. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gotowi, aby osiągnąć oczekiwany przez Ciebie rezultat dzięki profesjonalnej usłudze strzyżenia. Gwarantujemy, że będziesz wyglądać i czuć się fenomenalnie. Wpadnij do nas i powierz nam godzinę swojego czasu — gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Farbowanie

Chcesz odświeżyć swój wygląd?

W salonie Panorama City nasz zespół profesjonalistów oferuje wachlarz niesamowitych usług farbowania, wykonywanych na wysokiej jakości farbach o eleganckich i naturalnych kolorach odpowiednio do Ciebie dobranych. 

Nasi pracownicy wiedzą, czego oczekujesz od usługi farbowania . Odwiedź nas już dziś i ciesz się ze swojego naturalnie pięknego wyglądu!

 

Marki kosmetyków

z którymi pracujemy

Hair Cut
 

Skontaktuj sie z nami!

Cezal Business Center
ul. Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn
Wejście od strony Stacji BP

515 232 599

 

©2019 by Panorama City 

Proudly created by Milimetriks Graphic Studio

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now